Merks Duntes Zīles
Tavas mājas – tavas saknes!

"Merks Duntes Zīles" ieskauj zaļa, sakārtota vide. Īpašu šarmu projektam piešķir teritorijā esošie vēsturiskie ozoli. Moderno, funkcionāli augstvērtīgo dzīvokļu vērtību bagātinās atpūtas telpa un piknika vieta svinībām vai vienkārši kopā būšanai.

Pateicoties atbilstošu būvmateriālu un tehnoloģiju izvēlei “Merks Duntes Zīles” projektā uzbūvētās ēkas ir ieguvušas A klases pagaidu energosertifikātu. 

Dzīvokļu raksturojums

Dzīvokļi būs pieejami ar pilnu kvalitatīvu iekšējo apdari, tāpēc nebūs jānodarbojas ar remontdarbiem. Jauno saimnieku ziņā būs patīkamais dzīvokļa iekārtošanas process, piešķirot tam savu raksturu un stilu.

Projektu vizualizācijām ir ilustratīva nozīme, projektu attīstības gaitā tās var mainīties.


Studio
Studio
Māja 2

Platība: 40.80 m2

Stāvs: 1

Cena: 72 000 - 87 000 Eurimage
Divistabu
Divistabu
Trīsistabu
Trīsistabu
Četristabu
Četristabu
image

Tavas mājas - tavas saknes!

Mājas nebeidzas aiz dzīvokļa durvīm. Māju komforta sajūta turpinās zaļā apkārtnē un drošos bērnu rotaļu laukumos, to papildina ērtas noliktavu telpas, velonovietnes un autostāvvietas. Mūsu projektu filosofijas centrā ir cilvēks, tādēļ darām visu iespējamo, lai jaunais mājoklis celtu iedzīvotāju dzīves kvalitāti.
 • image

  Koplietošanas telpas

  Ēku ieejas durvis būs slēdzamas un kāpņutelpas nodrošinās piekļuvi arī ēku pagrabstāviem, kur atradīsies slēdzama ratiņu un velosipēdu koplietošanas telpa, tehniskās telpas. Projekta 1. ekā tiks izveidota atpūtas telpa abu ēku iedzīvotājiem.

 • image

  Kvalitatīvi un droši lifti

  Ēkās būs kvalitatīvi un droši lifti, kas ir īpaši svarīgi ģimenēm ar bērniem, senioriem un personām ar kustību traucējumiem. Lifti nodrošinās ērtu piekļuvi arī ēkas pagrabstāvam.

 • image

  Privātas noliktavas

  Pagrabstāvā būs pieejamas ērtas privātās noliktavas mantu glabāšanai. 1. mājas iedzīvotājiem noliktavas 4 līdz 7 m2 platībā ir iekļautas dzīvokļa cenā, savukārt 2. mājas iedzīvotājiem noliktavas 2 līdz 5,3 m2 platībā būs iespējams iegādāties par pieejamu cenu.

 • image

  Autostāvvietas

  Ēku iedzīvotāji varēs iegādāties vietu savam auto virszemes vai pazemes autostāvvietās. Pazemes autostāvvieta atradīsies tikai projekta 2. mājā.

 • image

  Pagalms

  Ēku pagalmā būs apzaļumots iekšpagalms ar atpūtas zonu un bērnu rotaļu laukumu, kā arī velonovietne. Mēs uzskatām, ka mājīgumu papildina pievilcīga vide un iespēja atpūsties māju tuvumā gan jaunajām ģimenēm, gan sporta cienītājiem, gan senioriem.