Iepazīsti komandu

Aiz katras spēcīgas mājas stāv tikpat spēcīga komanda

Merks mājas vieno talantīgus jomas profesionāļus, kas ir katra mūsu sasnieguma pamatā. Kopā radām pārdomātus, mūsdienīgus un ilgtspējīgus mājokļus, lai tev būtu prieks izvēlēties savējo.

Inese
Berga

Pārdošanas konsultante
vairāk
Inese pārdod ar smaidu un pārliecinošu mieru. Jebkuru jautājumu noskaidro un atrisina mirkļa ātrumā un atbildi nekad parādā nepaliek. Inese ir uzkrājusi nozīmīgu pieredzi nekustamo īpašumu jomā un, ja ko iesāk, tad vienmēr noved līdz galam.

Grigorijs
Baratašvili

Pārdošanas konsultants
vairāk
Grigorijs ir mūsu nosvērtais inteliģents. Vienmēr laipns, korekts un zinošs, ar lielu pieredzi nekustamo īpašumu un to finansējuma risinājumu jomā. Grigorijam piemīt izcila humora izjūta, kas vienmēr trāpa desmitniekā!

Linda Viktorija
Medne

Pārdošanas konsultante
vairāk
Ātri un profesionāli - šie divi vārdi precīzi raksturo Lindas pieeju darbam. Orientēta uz rezultātu. Linda patiesi izbauda darba procesu, arī risinot vissarežģītākos jautājumus. Nekustamie īpašumi viennozīmīgi ir viena no viņas mīlestībām.

Mikus
Freimanis

Valdes loceklis

vairāk

Mikus ir nekustamo īpašumu attīstīšanas flagmanis. Nozarē strādājis vairāk nekā 20 gadu, viņš zina visu par jaunākajām tendencēm un nesavtīgi dalās savās zināšanās un pieredzē. Demokrātisks vadītājs ar analītisku prātu, smalku humora izjūtu un spēju iedvesmot. Mikum piemīt talants saglabāt objektivitāti jebkurā situācijā. Projektu izstrādē un realizācijā vienmēr tiecas pēc labākā iespējamā rezultāta.

Valērijs
Vlasjuks

Pēcpārdošanas servisa vadītājs
vairāk
Valērijs ir mūsu realizēto projektu kvalitātes atslēga! Rūpējas, lai jaunajiem īpašniekiem mājokļi tiktu nodoti perfektā stāvoklī. Valēriju ir grūti izvest no pacietības, un viņš jebkurā situācijā saskata ko pozitīvu. Kolēģi viņu dēvē par komandas psihoterapeitu - vienmēr uzklausīs, nomierinās un palīdzēs.

Sanita
Buķe

Mārketinga nodaļas vadītāja
vairāk
Sanita ir mūsu enerģijas bumba, kura ar savu nebeidzamo pozitīvismu spēj piepildīt jebkuru telpu. Lai kāds būtu uzdevums, Sanita ir allaž motivēta atrast risinājumu. Viņas zināšanām – tāpat kā apbrīnojamām darba spējām – nav robežu.

Ludmila
Šakurova

Nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītāja
vairāk
Mūsu komandas precizitātes un pedantiskuma paraugs! Vienmēr rīkojas profesionāli, nosvērti un mērķtiecīgi. Ludmila ir izcila dažādu iesaistīto pušu komunikācijā un viņas trumpis ir intuīcija. Ludmilai patīk detaļas, tāpēc visi viņas projekti ir kā bērni, kuri tiek loloti, cienīti un mīlēti.

Mārtiņš
Vonda

Nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītājs
vairāk
Mūsu komandas dvēsele! Mārtiņš ir dzīvespriecīgākais no mūsu kolēģiem un viens no pieredzes bagātākajiem. Vairāk nekā 20 gadu laikā nekustamo īpašumu jomā viņš ir paveicis lielas lietas, tai skaitā realizējis 800 dzīvokļu projektu! Šobrīd Mārtiņš savu drosmi, zināšanas un pozitīvo enerģiju velta mūsu Zaķusalas projektam.

Ivo
Dzenis

Projektēšanas vadītājs
vairāk
Sirdī arhitekts, Ivo ir nosvērtākais projektēšanas vadītājs pasaulē! Liekot lietā savu precizitāti, argumentēšanas talantu, iekšējo mieru un atbildības sajūtu, Ivo izstrādā standartizētus risinājumus mūsu projektos. Aizrautīgs optimists - spēj pajokot arī šķietami bezcerīgās situācijās un iedvesmot ar profesionālu padomu.

Kristaps
Ancāns

Nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītājs
vairāk
Kristapā apvienojas milzu uzņēmība, liela precizitāte un apskaužams radošums, kas palīdz pārvarēt pat vislielākās grūtības. Ar viņu sadarboties ir viegli un patīkami. Turklāt Kristaps ir ne tikai izcils projektu vadītājs – viņš ir arī prasmīgs darbos ar rokām, kas papildina viņa jau tā plašo prasmju klāstu.

Madara
Vītola

Jaunākā nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītāja
vairāk
Ja ir izaicinājums, tad Madara to pieņems, panāks vēlamo, turklāt izdarīs to perfekti! Komandas cilvēks, rūpējas par detaļām, kuras sākotnēji šķiet nemanāmas, bet ir ļoti nozīmīgas mūsu projektu realizēšanas procesā. Draudzīga, izpalīdzīga, precīza un atbildīga. Šobrīd atrodas bērna kopšanas atvaļinājumā.

Baiba
Žilinska

Interjera dizaina projektu vadītāja
vairāk
Baiba ir mūsu nestandarta risinājumu guru. Viņas interjera dizaina projektos meistarīgi apvienojas funkcionalitāte un praktiskums ar lielisku estētiku. Baiba piekrīt – detaļas ir viss. Pat sīkākās projektu nianses viņa spēj atcerēties bez grūtībām. Allaž izpalīdzīga un gatava sniegt padomu vajadzīgajā brīdī.

Inese
Gusta

Nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītāja
vairāk
Kad nepieciešama dienišķā pozitīvisma deva, Inese ir kolēģis, pie kura vērsties. Viņa savu darbu veic ar lielu azartu un uzmanību, un stingri pieturas pie moto – neviena problēma nav neatrisināma. Inese ir vienmēr gatava jauniem piedzīvojumiem un izaicinājumiem kā darbā, tā ārpus tā. Viņa ir cilvēks, kurš nebaidās domāt ārpus rāmjiem un meklēt neparastus risinājumus. Septiņas reizes nomēri, vienreiz nogriez – tas ir par Inesi.

Jānis
Dzenis

BIM koordinators
vairāk
Vissarežģītākos konceptus Jānis, mūsu BIM guru, spēj izskaidrot vienkāršā valodā - tā ir viņa superspēja. Viņu raksturo vēlme sakārtot un strukturēt informāciju, ja vien runa nav par datora darbvirsmu, kurā allaž valda radoša nekārtība. Jānis nekad neatsaka palīdzību, un viņa kabatā vienmēr ir kāds joks, kas spēj uzmundrināt pat pasaules Grinčus.

Māris
Hesse

Nekustamo īpašumu attīstības projektu vadītāja asistents
vairāk
Atsaucīgs, komunikabls un nosvērts – Māris ir kolēģis, ar kuru strādāt kopā vienmēr ir fantastiska pieredze. Nekāda haotisma – viņš ir mūsu darbarūķis, kurš uzdevumus uztver ar vislielāko atbildību. Lai panāktu vēlamo rezultātu, uzmanību pievērš pat vissīkākajām detaļām. Pateicoties Mārim, mūsu nodaļas birojā nu ir vēl viens lielisks kolēģis – suns Šēra.

Nadīna
Ozoliņa-Mennika

Mārketinga un komunikāciju vadītāja asistente
vairāk
Nadīna ir mūsu radošais ideju ģenerators – vienmēr smaidīga un enerģijas pilna. Ar savu pozitīvismu Nadīna uzlādē un iedvesmo arī apkārt esošos. Neraugoties uz noteiktajiem pienākumiem, viņa ir vienmēr gatava iesaistīties un sniegt palīdzīgu roku. Nebaidās paust savu viedokli, un tas, kā zināms, nav vienkāršs uzdevums.

Evita
Krūmiņa

Mārketinga un pārdošanas projektu vadītāja
vairāk
Evita ir kolēģis, uz kuru vienmēr var paļauties. Pozitīva un komunikabla, vienlaikus nosvērta un atbildīga – Evitai piemīt neticama spēja saglabāt mieru pat vissarežģītākajās situācijās. Lai veiksmīgi sasniegtu vēlamo rezultātu, nebaidās izkāpt no komforta zonas. Pateicoties savai bagātīgajai pieredzei, Evita ir lielisks cilvēks, pie kura vērsties pēc vērtīga padoma.

Rihards
Sukuts

Grafiskais dizaineris
vairāk
Rihards ir mūsu komandas radošais gars. Par viņa ierašanos darbā liecina jautrā rīta dziesma, kas atskan, ieslēdzot datoru. Taču Rihards nav tikai izcilu džinglu autors. Viņš ir meistars uzņēmuma vizuālās identitātes veidošanā, vienlaikus domājot soli uz priekšu dažādu risinājumu izstrādē.