8 soļi līdz jaunām mājām

1

Izvēle & pieteikums

Apskati pieejamos dzīvokļus mūsu projektos, izvēlies sev piemērotāko un veic tiešsaistes rezervācijas pieprasījumu vai piesaki tikšanos ar kādu no mūsu pārdošanas konsultantiem, lai iegūtu sīkāku informāciju un saņemtu atbildes uz visiem papildu jautājumiem.

Piesakies jaunumu saņemšanai par kādu no tevi interesējošiem projektiem! No jaunumu saņemšanas jebkurā brīdī varēsi atteikties.

2

Dzīvokļa rezervācija

Pēc mājokļa izvēles pie kāda no mūsu pārdošanas konsultantiem vari veikt mutisku rezervāciju, kas ir spēkā 5 darba dienas.

PROJEKTS NODOTS EKSPLUATĀCIJĀ:
Pēc mutiskās rezervācijas ir jānoslēdz pirkuma līgums.
PROJEKTS
BŪVNIECĪBAS STADIJĀ:
Pēc mutiskās rezervācijas ir jānoslēdz rezervācijas līgums. Pēc tam piecu darba dienu laikā ir jāsamaksā rezervācijas maksa 15% apmērā no pirkuma summas. Pirkuma summa iekļauj pilnu darījumu, ieskaitot personīgās auto stāvvietas un noliktavas iegādi, ja to izvēlējies.
3

Mājokļa finansējums

Ja tev ir nepieciešams finansējums jaunā mājokļa iegādei, pirms rezervācijas līguma parakstīšanas uzzini par savām iespējām saņemt hipotekāro kredītu. Mutiskās rezervācijas laiks ir paredzēts tieši šim mērķim. Mēs sadarbojamies ar AS "SEB banka", AS "Swedbank", AS "Citadele banka", AS “Luminor Bank”, taču kredīta saņemšanai vari izvēlēties arī citu banku.

4

Apdares izvēle

Būvniecības stadijā esošajiem projektiem ir pieejamas apdaru komplektācijas, kuras iespējams izvēlēties bez papildu maksas.

Tev ir arī iespēja sava dzīvokļa apdarei izvēlēties kādu no papildu apdaru komplektācijām, par kurām tiks piemērota papildu maksa.

Apdares risinājumus būvniecības procesā var izvēlēties līdz noteiktam laikam, kuru vari uzzināt pie pārdošanas konsultanta vai mājaslapā konkrētā projekta sadaļā.

5

Dzīvokļa apskate klātienē un iespējamo nepilnību novēršana

Kad projekta būvniecība būs noslēgusies un būs iespējams apskatīt visas jaunā mājokļa nianses, varēsi kopā ar mūsu pārdošanas konsultantu novērtēt dzīvokli klātienē. Ja identificēsi kādas nepilnības, mūsu garantijas serviss tās novērsīs pirms pirkuma līguma parakstīšanas.

Kad nepilnības būs novērstas, parakstīsim pieņemšanas-nodošanas aktu.

6

Pirkuma līgums

Pēc pieņemšanas-nodošanas akta parakstīšanas uzsāksim pirkuma līguma noslēgšanas procedūru un veiksim visu vajadzīgo dokumentu noformēšanu, ieskaitot notāra vizīti un informācijas iesniegšanu Zemesgrāmatā.


Vispirms tiks parakstīts ar tevi iepriekš saskaņots pirkuma līgums. Pēc tam būs nepieciešama vizīte pie notāra nostiprinājuma lūguma sagatavošanai. Pēc samaksas, kas ir jāveic nedēļas laikā pēc pirkuma līguma parakstīšanas, nostiprinājuma lūgums tiks iesniegts Zemesgrāmatā.


Jaunajam īpašniekam ir jāveic arī kancelejas un valsts nodevas apmaksa.

Noslēgumā īpašums tiks pārreģistrēts uz tava vārda, veicot atbilstošu ierakstu Zemesgrāmatā.

7

Atslēgu saņemšana

Pēc pilnas pirkuma maksas veikšanas un visu formalitāšu nokārtošanas tu kļūsi par pilntiesīgu dzīvokļa īpašnieku!


Saņemsi mājokļa atslēgas ar laba vēlējumiem dzīvei tavās jaunajās mājās.

8

Garantija

Ēkām un komunikācijām ir 5 gadu garantija no ekspluatācijā nodošanas brīža.

Iekšējai apdarei mēs nodrošinām 2 gadu garantiju no ēkas nodošanas ekspluatācijā brīža, ja dzīvokli vai komerctelpas iegādājies būvniecības procesa laikā, vai arī no pirkuma līguma parakstīšanas brīža, ja īpašumu iegādājies jau gatavā ēkā.


Sīkāka informācija par Merks mājas garantiju šeit

Piesaki garantijas gadījumu, aizpildot pieteikuma formu